€ 13 - 16 brutto/h

Praca Niemcy bez języka sprzątanie kliniki stomatologicznej od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 15 września 2021 22:16

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Stuttgarcie przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby bez języka oraz 1 z komunikatywną znajomością języka.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie i utrzymywanie porządku w różnych pomieszczeniach kliniki stomatologicznej;
  • pracownik będzie dezynfekował i mył różne powierzchnie oraz uzupełniał środki higieniczne;
  • czasami konieczne może być pomaganie w odpowiednim przygotowaniu gabinetu pomiędzy kolejnymi pacjentami.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • zdyscyplinowanie;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • bezkonfliktowość;
  • pracowitość i uczynność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • bardzo dobre warunki finansowe – przelewem na konto;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • pełny etat;
  • niemiecką umowę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • stałe godziny pracy.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sprzątanie kliniki 09/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 975614254785e766