€ do ustalenia

Praca Niemcy bez języka pomocnik na produkcji kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 19 marca 2015 00:36

Producent kosmetyków z Dortmundu prowadzi nabór pracowników na stanowisko pomocnik przy pakowaniu. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Dortmund

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie zatrudniony na stanowisku pomocnika w dużej fabryce na produkcji kosmetyków.
  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do pomocy na produkcji.
  • Do zadań będzie należało głównie pakowanie kosmetyków oraz kontrolowanie jakości.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz na 3 miesiące
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • gotowość do udziału w szkoleniu wprowadzającym
  • chęć rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji
  • obowiązkowość
  • pracowitość
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • pierwsza umowa na okres próbny trwający 3 miesiące
  • osoby najlepiej wypełniające powierzone zadania mogą podjąć pracę na stałe
  • zapewnione płatne zamieszkanie w wyposażonym mieszkaniu, miesięcznie opłaty wynoszą ok. 200 euro
  • uczciwe zarobki
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • przejazd z lotniska

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Pakowanie kosmetyków, Dortmund″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-pomocnik-pakowanie-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 798550973695a303

7 komentarzy na “Praca Niemcy bez języka pomocnik na produkcji kosmetyków Dortmund”

  1. pomocnik produkcji na 19 marca 2015 @ 20:48

    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy. jestem gotowa do wyjazdu od zaraz.
    pozdrawiam . Barbara

  2. witam serdecznie jestem zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt na mail-a oraz szczegoly wyjazdu dziekuje

  3. Witam jestem zainteresowany tom pracom,bez nałogów wytrzymałość bardzo dobra proszę dzwonić 667653258.

    E mail golebiepzhgp0355@wp.pl

    Pozdrawiam.

  4. dziendobry’interesuje,.mnie.ta.oferta.pracy.proszę.o.kontakt.telefoniczny.500770908.z.poważaniem.iwona

  5. Dzień dobry.Jestem zainteresowana ofertą pracy i spełniam w/w warunki.Proszę o kontakt tel. 512 684 002 lub mailowy.Pozdrawiam.

  6. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą pracy pracowałam w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków proszę o kontakt email:borzych.jolanta@wp.pl dziekuje

  7. Witam Jestem zainteresowana oferta prosze o kontakt