€ 1900 Euro netto

Praca Niemcy aktualna oferta elektryk od zaraz Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 1 października 2013 21:57

Firma z siedzibą w Hannover poszukuje pracownika w charakterze elektryka/elektromontera od zaraz. Aktualna oferta pracy w Niemczech w budownictwie dla osób ze znajomością języka i doświadczeniem.

Agencja Pracy Polonica wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442

Stanowisko: Elektryk/ Elektromonter

Rozpoczęcie pracy w ciągu tygodnia.

Praca na terenie przede wszystkim Badenii.

Wymagamy:
– dobrej/komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
– wykształcenia zawodowego w kierunku elektryk,
– doświadczenia zawodowego minimum 2 lata na stanowisku pracy elektryka, elektromontera,
– prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Oferujemy:
– wynagrodzenie 10,50 Euro Brutto ( stawka początkowa + zwrot podatku z Niemiec po przepracowanym roku),
– min. 40 godzin pracy tygodniowo ( możliwość dodatkowych nadgodzin), 5 dni w tygodniu,
– stała opieka konsultanta polskojęzycznego,
– tłumaczenie Cv, dokumentów,
– zakwaterowanie zapewnia pracodawca- opłaca pracownik,
– 45,00 Euro Netto diety na zakwaterowanie za każdy przepracowany dzień,
– możliwość dodatku rodzinnego oraz premii,

Zadania:
– Typowe prace elektryczne,
– Konserwacja, montaż kabli, przełączników w budynkach mieszkalnych i przemysłowych,
– montaż instalacji, prace w konserwacyjne i remontowe w
– praca według rysunków i planów technicznych

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy praca@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny.
Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.
Więcej ofert znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej.

ID ogłoszenia: 213524594ff1ec3f