€ 8,50 euro brutto/h

Praca Niemcy 2015 bez znajomości języka na produkcji telewizorów Kronach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kronach
  • Opublikowany: 4 grudnia 2014 00:13

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech w fabryce na produkcji telewizorów LCD. Oferta z Kronach bez znajomości języka przy montażu i kontroli jakości sprzętu schodzącego z taśm.

Stanowisko: Pracownik na produkcji telewizorów LCD

Miejsce pracy: Kronach

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do montażu części na produkcji telewizorów LCD
  • Obowiązkiem będzie przeprowadzanie testów kontrolnych towarów schodzących z taśmy, kontroli jakości produkcji oraz samodzielny montaż i poprawianie.
  • Pełne pakowanie wraz z instrukcją.

Oczekiwania:

  • obowiązkowym warunkiem jest przynajmniej roczne doświadczenie w pracy przy montażu elektroniki na produkcji
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego jednak nie jest to warunek obowiązkowy
  • sumienność, zorganizowanie, obowiązkowość
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • brak nałogów alkoholowych
  • chęć do udziału w kursach i szkoleniach
  • gotowość do pracy w godzinach dodatkowych

Oferujemy:

  • pracę od nowego 2015 roku
  • umowa podpisana zostanie pomiędzy pracownikiem i pracodawcą
  • na okres próbny pracodawca zapewnia zakwaterowanie
  • pomoc w znalezieniu kwatery na późniejszy okres pracy
  • dobre warunki pracy i miłą atmosferę

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać z załączeniem CV oraz aktualnego zdjęcia na poniżej podany adres z dopiskiem: DG/003/15

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-produkcja-montaz-tv-lcd-bez-znajomosci-jezyka-kronach-2015/

ID ogłoszenia: 201547f7d7b40b69

2 komentarze na “Praca Niemcy 2015 bez znajomości języka na produkcji telewizorów Kronach”

  1. darecki3511@wp.pl na 4 grudnia 2014 @ 07:48

    witam jestem zainteresowany panstwa oferta wraz z 2polowko
    aktualnie przebywamy na terenie niemiec mamy doswiadczenie
    prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prozby moj kontakt 004915166292098 pozdrawiamy

  2. Szukamy pracy na 6 grudnia 2014 @ 16:22

    Witam.

    Wraz z kolegą jesteśmy gotowi podjąć prace. kontakt do nas to :
    Waldemar 731 838 440
    Grzegorz 509 857 224.

    Pozdrawiamy.