€ 13,20 euro/h brutto

Praca fizyczna w Niemczech od zaraz na magazynie AGD bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 01:13

Aktualna oferta zatrudnia w hurtowni z Bremen dla kandydatów bez znajomości języka. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień dla sklepów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Zarobki: 13,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie małego AGD będzie głównie polegała na kompletowaniu zamówień
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie zamówionych towarów dla dużych sklepów
  • osoba zatrudniona będzie układała produkty na paletach z użyciem wózka i skanera

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • status osoby niekaranej
  • chęć i motywacja do pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • szybkie uczenie się
  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym autem

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • zakwaterowanie w samodzielnych pokojach za 200 euro od osoby
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zatrudnienie na legalnych warunkach od zaraz
  • opiekę koordynatora
  • szansę rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia zawierające CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Magazyn z AGD – Bremen, styczeń 2018

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-agd-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 375a4427a18b81a