€ jak w ogłoszeniu

Praca – Elektrycy do Niemiec

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 września 2012 12:23

Dla naszego niemieckiego partnera pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko elektryków do pracy w Niemczech.

Zadania:
– instalacje elektryczne w domach/mieszkaniach
– instalacje przemysłowe

Profil:
– wykształcenie o kierunku elektryk lub pokrewne
– wieloletnie doświadczenie w zawodzie
– prawo jazdy B + samochód (pożądane)
– absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
– dobra znajomość języka niemieckiego (sprawdzana w rozmowie telefonicznej z pracodawcą)

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie, które zapewnia ciągły rozwój
– kompetentnych współpracowników
– wysokie wynagrodzenie i diety

Wysokość wynagrodzenia uzgadniana jest z każdym kandydatem indywidualnie, zależnie od wykształcenia, doświadczenia zawodowego i poziomu znajomości języka.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie cv w językach polskim i niemieckim na adres:almavar@almavar.pl

Certyfikat agencji zatrudnienia ALMA VAR – 5185

Email: almavar@almavar.pl
Telefon: 75 647 44 02
Skype: almavar1

ID ogłoszenia: 7775051cf2040f9e

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Praca – Elektrycy do Niemiec”

  1. grochowscy na 2 maja 2013 @ 08:50

    Oferujemy prace wykończeniowe mieszkań, z własną aranżacją włącznie.
    Posiadam15-letni staż pracy w przemyśle budowlanym z czego 8 lat pracy naterenie Unii Europejskiej z wyszczególnieniem: Niemcy, Hiszpania, Włochy,Norwegia, Szwecja, Dania.
    Handwerkskammer certyfikat Kabelver;eger im Hochbau
    Wystawiamy faktury vat

    grochowscy.ucoz.pl