€ do ustalenia

Praca dla murarzy w Niemczech od zaraz!

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 18 września 2012 14:29

Oferta pracy w Niemczech dla murarzy i betoniarzy od zaraz! (praca na budowie) Ogłoszenie zamieszczone przez agencję pośrednictwa pracy w Niemczech – „Polonica”.

Agencja Pracy Polonica Sp. z o.o. z Wrocławia poszukuje dla niemieckiego kontrahenta pracowników na terenie całych Niemiec na stanowisko :

– murarz/ betoniarz do pracy w Niemczech

(Poszukujemy duetów, w których jeden z pracowników zna język niemiecki z stopniu dobrym, natomiast druga osoba musi chociaż rozumieć przekazywane polecenia)

Praca na terenie całych Niemiec, w zależności od zlecenia.

Praca od zaraz!

Wymagamy:
– minimum komunikatywnej/dobrej znajomości języka niemieckiego
– doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
– prawo jazdy kat. B
– umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności, obowiązkowości i skrupulatności,

Główne zadania:
– ogólne prace budowlane – zbrojenia, betonowanie
– wykończenia nowych budowli, murów, ścian, fundamentów, sufitów, renowacja starych budowli, zalewanie sufitów, podłóg,
– umiejętność czytania rysunku budowlanego, opracowywanie prefabrykatów

Oferujemy:
– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą –
– ubezpieczenie zdrowotne
– stawka godzinowa 10-12 Euro brutto na godzinę
– dieta dzienna w wysokości 40 Euro Netto za każdy przepracowany dzień
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, do opłacenia z diety
– możliwość uzyskania dodatku rodzinnego

Osoby zainteresowane spełniające powyższe kryteria prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy praca@agencjapracy-polonica.pl w tytule wpisując „Betoniarz”, „Murarz” lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.

ID ogłoszenia: 243505880510789e

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Praca dla murarzy w Niemczech od zaraz!”

  1. witam jestem chcetny i gorowy do podjecia pracy od zaraz

    z wyksztalcenia jestem technikiem budownictwa posiadam prawojazdy
    kat b’
    oraz papiery na koparko ładowarki

    jestem dobrym sumienym murarzem
    samodzielnym sam sobie rozmierzam i jade
    zanjomosc rysunków znajomosc na niwelatorze
    przez rok bylem majstrem w warszawskiej firmie na stanowisku majster zbrojarz
    krence cengami samodzielnie rozjerzdzam budynki
    mam nawet europas mobiles potwierdzajacy moje kwalifikacje zawodowe

    numer +48 728 752 833
    728 752 833
    lub +48 77 415 23 62

  2. Witam jestem właścicielem firmy budowlanej i szukam ofert związanych z pracami budowlanymi (w tym budowa domów jednorodzinnych, bliźniaków, bloków wielorodzinnych, hoteli oraz hal magazynowych) wykonywanymi metodą tradycyjną. Oferujemy również usługi wykończeniowe (tynki tradycyjne, gipsowe,glazura, terakota,ocieplenia budynków, posadzki). Tel. kontaktowy 603 910 886

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą układam glazure i zajmuje wykończeniami wnętrztelefon 781062285

  4. jahabud24 na 15 lutego 2013 @ 20:00

    tynkuje recznie i maszynowo muruje klade plytki robie praktycznie od a do z 20 lat siedze w budowlance mam firme budowlana zawiszona robilem w duzych firmach budowlanych jestem samodzielny 698925671