€ min. 1500 euro

Praca dla Hydraulików Niemcy od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: różne
  • Opublikowany: 9 listopada 2012 22:14

Opis

Oferty pracy dla hydraulików na terenie Niemiec od zaraz

Niemiecki pracodawca posiada oferty zatrudnienia w Niemczech dla:

  • MONTERÓW INSTALACJI grzewczych i sanitarnych
  • HYDRAULIKÓW

Miejsce pracy: Niemcy, różne miasta.

Obowiązki:
Instalacje sanitarne
Przebudowy instalacji
Renowacje starych instalacji

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Wykształcenie i doświadczenie zawodowe
Prawo jazdy, własny samochód mile widziane

Niemiecki pracodawca oferuje:
Umowę o pracę na czas nieokreślony
Stawka godzinowa od 10 euro brutto
Miesięczne wynagrodzenie netto min. 1500 euro
Min. 40 godzin pracy w tygodniu
Możliwa praca w godzinach nadliczbowych
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: HYDRAULIK Niemcy

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 7 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Tel. 71 3438073
tel. kom. 790 59 27 19
tel. kom. 792 785 242
Więcej na stronie internetowej www.koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 704509d64370b7bc

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Praca dla Hydraulików Niemcy od zaraz”

  1. Zibi Maj na 27 marca 2013 @ 02:19

    Jestem zainteresowany ofertą , posiadam 25-letnie doświadczenie w zawodzie . Obecnie pracuje na podobnym stanowisku w Hiszpanii w Madrycie od siedmiu lat w jednej firmie , wcześniej pracowałem w Niemczech w branży budowlanej a w kraju prowadziłem przez 15 lat działalność gospodarczą zajmującą się instalatorstwem wod.kan. grzewczą i gazową oraz naprawą urządzeń gazowych a obecnie w Hiszpanii zatrudniony jestem jako serwisant urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych . prosze o kontakt na adres email. Pozdrawiam Zbyszek