€ 10,22 DO 12,15 EURO / STUNDE

Poszukujemy Hydraulików Praca Niemcy podstawowa znajomość niemieckiego z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: POŁUDNIOWE NIEMCY
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2013 23:24

Oferta pracy dla  Hydraulików do pracy w Niemczech. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Pracodawca opłaca zakwaterowanie.

Stanowisko: Hydraulik
Pensja: do 10,22 euro do 12 euro brutto
Miejsce: Południe Niemiec

Zadania:Zadania obejmują wykonywanie typowych prac hydraulicznych od prac instalacyjnych, usuwanie awarii  po montaże specjalistycznych urządzeń.

Oferujemy;

  • legalne zatrudnienie
  • niemiecka umowa
  • umowa tymczasowa na czas nieokreślony
  • 35 godzinny tydzień pracy
  • zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach opłacone przez pracodawcę.
  • pensja od 10,22 do 12 euro brutto

Wymagania:

  • język niemiecki na poziomie podstawowym
  • posiadanie własnego samochodu oraz prawa jazdy
  • odpowiednie wykształcenie w zawodzie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Aplikacja:

prosimy o przesłanie CV na adres: Fourcolors@interia.eu

Kontakt

Fourcolors@interia.eu
4 colors agencja zatrudnienia
(nr.wpisu do rejestru 9215
81-198 dębogórze
ul.koperkowa 18
tel;881 93 86 86

ID ogłoszenia: 850520771dd43bed

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: fourcolors
  • Zarejestrowany od: 11 sierpnia 2013

Inne przedmioty dodane przez fourcolors

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez fourcolors »