Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

11 euro €

Pomocnik Spawacza – praca Niemcy, Norymberga 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Lista: 3 lipca 2017 04:28
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Pomocnik Spawacza – praca Niemcy,  Norymberga 2017

Opis

Firma działająca w rejonie Norymbergi poszukuje poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko pomocnika spawacza. Zatrudnienie 2017 przy obróbce elementów wykonanych z różnych materiałów.

Niemiecka firma KOMPENSUM Personaldienstleistungen GmbH zatrudni Pomocnika Spawacza w Norymberdze.

Zakres obowiązków na ww. stanowisku to pomocnicze uczestnictwo przy realizacji następujących prac: spawanie zgodnie z wytycznymi rysunku technicznego; gięcie, nawiercanie i fazowanie elementów; tworzanie elementów na zamówienie indywidualne; praca przy montażach zespołowych, obróbka różnych materiałów (rur, blach, stali w tym stali stopowej itp.).

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy); kierunkowe wykształcenie lub doświadczenie w zakresie spawania; ważne uprawnienia (mile widziane), znajomość materiałów wykorzystywanych w spawalnictwie; samodzielna praca zgodnie z wytycznymi rysunku technicznego; czysty i schludny wygląd; prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane).

Zapewniamy: zakwaterowanie; atrakcyjne wynagrodzenie; prawo do urlopu i dodatki świąteczne; długookresowe zatrudnienie na podstawie układów zbiorowych (IGZ) – warunki niemieckie ze wszystkimi składkami; stałą opiekę i wsparcie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mail pawel.jedlinski@kompensum.de lub telefoniczny 0049 911 575299 25.

KOMPENSUM Personaldienstleistungen GmbH to niemiecka firma poszukująca malarzy, tapeciarzy, lakierników, hydraulików, spawaczy, elektryków, ślusarzy, mechaników samochodowych oraz specjalistów w zakresie: budowy maszyn, budowy instalacji przemysłowych, obróbki skrawaniem, fotowoltaiki, obróbki drewna.

ID Ogłoszenia: 3255951139b4cfb9

308 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: Pawel Jedlinski

Najnowsze pozycje wystawione przez Pawel Jedlinski »


Facebook

Polub nasza strone w serwisie Facebook