euro €

Pomocnik Rzeźnika dam pracę w Niemczech przy produkcji mięsnej Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Lista: 25 stycznia 2015 01:19

Przetwórnia z Frankfurtu nad Menem zatrudni od zaraz pomocnika rzeźnika do fizycznej pracy w Niemczech na produkcji mięsa oraz wędlin. Mile widziane doświadczenia, znajomość języka obowiązkowa.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.

Pomocnik Rzeźnika
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Opis stanowiska:
- praca na produkcji
- ubój
- rozbiór, ćwiartowanie mięsa
- produkcja oraz wytwarzanie wyrobów mięsnych wędliniarskich

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w pracy jako rzeźnik, wykrawacz (nie jest wymagane)
- mile widziane doświadczenie na produkcji przy wytwarzaniu wyrobów mięsnych i wędliniarskich
- chęć podjęcia pracy na stałe
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
- pracę od poniedziałku do soboty
- możliwość rozwoju zawodowego
- wdrożenie do pracy, przeszkolenie
- zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres aw@holbern.pl wpisując w tytule nr ref. PRZ/01/2015 lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 664 117 908

ID Ogłoszenia: 61054c0c4857b472

503 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj