€ 10 EUR

Pomocnik – praca w Niemczech przy produkcji wiatraków w Lingen (Ems)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lingen (Ems)
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2013 00:48

Agencja pośrednictwa pracy za granicą dla klienta z Lingen (Ems) poszukuje pomocników do pracy w Niemczech na produkcji części wiatraków prądotwórczych. Ogłoszenie przeznaczone dla pracowników ze znajomością języka niemieckiego na poziomie dobrym.

Stanowisko: pomocnik produkcji
Miejsce pracy: Lingen (Ems)
Zarobki: 10 euro

Zadania pracownika:
Praca w zakładzie produkcyjnym wytwarzającym skrzydła wiatraków prądotwórczych w charakterze pomocnika we wsparciu procesów produkcyjnych przy montażu i wykończeniach.

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
– co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy jako stolarz lub dekarz, malarz/lakiernik,
– sprawność fizyczna oraz zdolności manualne,

Zapewniamy:
– legalną pracę w Niemczech na podstawie niemieckiej umowy o pracę wraz z meldunkiem na terenie Niemiec
– na miejscu wsparcie polskiego koordynatora
– możliwość podjęcia pracy na długi okres
– pomoc ze wszystkimi formalnościami wiążącymi się z podjęciem zatrudnienia w Niemczech oraz wnioskowaniem o świadczenia socjalne np. zasiłek rodzinny

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: info@kirsch-serwis.com z dopiskiem „pomocnik – produkcja skrzydeł wiatraków prądotwórczych”

Telefon: 0048324104724

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)

ID ogłoszenia: 395516c999557eb3