€ 6,000.00

Pokojówki oferty pracy w Niemczech przy sprzątaniu hotelu Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 9 marca 2015 02:26

Ogłoszenia adresowane do kobiet – pokojówek. Atrakcyjna praca w Niemczech w Berlinie przy sumiennym sprzątaniu pokoi hotelowych wraz z łazienkami. Zatrudnienie dla pań z doświadczeniem oraz komunikatywnym językiem.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pracy istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Obecnie dla naszego klienta szukamy pracowników na stanowisko:

Pokojówka/ Roomboy z doświadczeniem w pracy

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin

Praca od marca

Nr referencyjny: DE/33/ZIM/B

Obowiązki:
– Sprzątanie pokoi wraz z urządzeniami sanitarnymi
– Zmiana pościeli, ręczników
– Uzupełniania środków czystości
– Prawidłowe sprzątanie na wyznaczonych obszarach zgodnie ze standardem hotelu

Wymagania:
– Osoby z doświadczeniem w pracy na w/w stanowisku ( min. 1 rok )
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– Dobra organizacja pracy
– Sumienność i dokładność
– Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę
– Pracę w **** Hotelu
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop, dodatek świąteczny
– Pomoc polskojęzycznej osoby z ramienia firmy
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny)

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Olawska 17
50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 081

ID ogłoszenia: 42654f6c603d3473