€ 8,5

Pokojówka / Pokojowy praca w Niemczech od zaraz sprzątanie Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Salzdetfurth, ok Hannover
  • Opublikowany: 21 września 2014 22:57

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech w Hotelu w Hannoverze pokojówka-pokojowy. Zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu pokoi, wymianie pościeli, uzupełnianiu wyposażenia.

Witaj! Szukasz bezpiecznego i zaufanego pracodawcy na terenie Niemiec? Dobrze trafiłeś. Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pracy istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów w Niemczech oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

Pokojówka / Pokojowy – praca od zaraz

DE/33/ZIM
Miejsce pracy: Bad Salzdetfurth, ok Hannover

Obowiązki:
– Sprzątanie pokoi wraz z urządzeniami sanitarnymi
– Zmiana pościeli, odkurzanie dywanów, ścieranie kurzu
– Uzupełnianie broszurek, upominków przeznaczonych dla gości hotelowych

Wymagania:
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– Sumienność i dokładność
– Dobra organizacja pracy
– Wysoka kultura osobista
– Wymagane doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:
– Zatrudnienie bezpośrednio w hotelu
– Niemiecką umowę o pracę
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
– Potrzebne szkolenia
– Pomoc w organizacji przejazdu
– Zakwaterowanie i wyzwienie
– Płatny urlop, dodatek świąteczny
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny)
– Pełen pakiet socjalny
i wiele więcej.

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Olawska 17
50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 455
Tel: +48 71 3666 802
Tel: + 48 669 851 410

Inne nasze aktualne oferty znajdziecie Państwo na stronie: www.walterfachkraft.pl

ID ogłoszenia: 812541820657898e

2 komentarze na “Pokojówka / Pokojowy praca w Niemczech od zaraz sprzątanie Hannover”

  1. wraz z chlopakiem szukamy pracy za granica jestesmy młodzi nie boimy sie wyzwan mozemy wyjechac od zaraz . jesteśmy energiczni i zmotywowani do pracy sumienni i nie karani mamy po 20 lat . jezyk niemiecki podstawowy . nr kontaktowy :691170765

  2. Maliszewska Barbara na 24 września 2014 @ 15:16

    Witam serdecznie

    Bardzo zainteresowała mnie Państwa oferta pracy jako pokojówka w Bad Salzdetfuhrt koło Hannoveru ID 812541820657898E.

    Mam 53 lata, troje dorosłych dzieci i męża na gospodarstwie rolnym. Obecnie – od marca 2009r – za pośrednictwem polskich agencji zatrudnienia(Aterima Med) pracuję jako opiekunka osób starszych. Aktualnie jestem w Niemczech do 10.11.2014r, chyba, że zainteresujecie się moim zgłoszenie-mogę tę pracę zakończyć za ok. m-c.

    Jestem osobą, której szukacie. Posiadam wszystkie wymagane przez Państwa cechy, są one i w mojej obecnej pracy bardzo przydatne. Moim minusem jest to, że nie pracowałam jeszcze jako pokojówka, ale porządki należały zawsze do moich obowiązków i są moją mocną stroną. Lubię mieć wokół siebie czysto, schludnie, zadbanie. Byłam w każdej rodzinie chwalona za to.
    Jestem osobą dobrze zorganizowaną i potrafię sobie szybko i sprawnie poradzić z Państwa oczekiwaniami.

    Mam nadzieję, że zainteresowałam Państwa moją osobą.
    Czekam na odpowiedź.

    Z poważaniem.
    Barbara Maliszewska