€ 6 euro

Pokojówka – oferty pracy w Niemczech przy sprzątaniu w Winterberg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Winterberg
  • Opublikowany: 11 stycznia 2015 21:15

Hotel z Winterberg poszukuje od zaraz pokojówki do pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi i pomocy w restauracji. Możliwość bezpłatnego zakwaterowania na miejscu. Oferta dla osób mówiących po niemiecku.

Szukasz pracy za granicą?
Nawiąż współpracę z nami!
Agencja Pracy Beetsma (nr rej 5169) jest firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku holenderskim oraz polskim. Na terenie Holandii zatrudniamy ponad 4000 pracowników.

Aktualnie szukamy pracownika na stanowisko :
Pokojówka
Miejsce pracy: Niemcy, Winterberg

Opis stanowiska:
– dbanie o czystość pokoi hotelowych
– pomoc w restauracji

Wymagania:
– dobra znajomość języka niemieckiego
– gotowość do wyjazdu od zaraz

Co oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– legalne zatrudnienie
– bezpłatne zakwaterowanie na terenie hotelu

CV proszę przesłać na adres: j.nowak@beetsma.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
W temacie wiadomości proszę wpisać „POKOJÓWKA”!

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA:
KATOWICE: 508569173 ul. Moniuszki 7
Nr rej agencji pracy 5169.

ID ogłoszenia: 42454b0f768e280a