€ 7,86 euro brutto/h

Pilnie ! Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy rozładunku Wustermark

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wustermark
  • Opublikowany: 30 października 2014 01:57

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie w Wustermark dostępne od zaraz dla Polaków przy rozładunku i załadunku towarów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Wustermark

Zarobki: 7,86 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zobowiązany do wykonywania prac fizycznych na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie kontrola dostaw, rozładunek i załadunek towarów oraz inne zadania pomocnicze.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz – ważne!
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku pracownika fizycznego na magazynie
  • bezkonfliktowość
  • zaangażowanie
  • niezawodność

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznych opiekunów
  • zatrudnienie na legalnych warunkach
  • druk A1, kartę EKUZ oraz zapewnione jest dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie tymczasowe
  • pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy przesyłać aplikacje przez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-pracownik-fizyczny-wustermark-k-berlin,oferta,3633797

ID ogłoszenia: 585545197d07becf

1 odpowiedź na “Pilnie ! Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy rozładunku Wustermark”

  1. jestem zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt 609 399 193