€ 8,20 euro/h

Pakowanie wędlin bez znajomości języka praca Niemcy dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 22 lipca 2014 23:54

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla 2 par na produkcji w zakładzie mięsnym. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy pakowaniu na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: 8,20 euro/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie ważyć i układać wędliny na plastikowych tackach.
  • Praca odbywać się będzie na linii produkcyjnej.
  • Osoba współpracująca w tym czasie będzie obsługiwać sprzęt do pakowania.

Oczekujemy:

  • książeczka z sanepidu
  • doświadczenie na stanowisku pakowacza
  • możliwość podjęcia pracy na minimum 3-4 mce
  • zgłoszeń od par
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie samochodu- jeden na parę

Oferta:

  • Legalna praca za pośrednictwem agencji pracy
  • ubezpieczenie NW
  • zapewnione płatne zamieszkanie, koszt to 225 euro od pary
  • formalnościami zajmuje się agencja
  • zapewnione terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres:

  • Sicheres-Arbeiten@accountant.com w tytule prosimy wpisać: „pakowanie wędliny Berlin”.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferty-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-wedlin-berlin/

ID ogłoszenia: 54253ce76a2b19cc

4 komentarze na “Pakowanie wędlin bez znajomości języka praca Niemcy dla par Berlin”

  1. pakowanie wedliny berlin na 23 lipca 2014 @ 08:58

    witamy jestesmy malzenstwem i chcielibysmy podjac prace w waszej firmie nasz nr. tel.667557027

  2. Agnieszka Dawid Szkodowsscy na 26 lipca 2014 @ 07:27

    Witamy ! Posiadamy 5 letnie doswiadczenie gastronomiczne .Jestesmy zainteresowani oferta pracy na dłuższy czas.

  3. goska mariusz na 29 lipca 2014 @ 13:31

    byli bysmy zainteresowani oferta pracy na dłuższy okres

  4. zaitersowany pracom na stalo lub na miescoc