€ 1760 euro/m-c brutto

Pakowanie pralinek od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 00:54

Możliwość podjęcia zatrudnienia w manufakturze czekolady z Dortmundu przy pakowaniu pralin. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Pensja: 1760 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie delikatne pakowanie lub ozdabianie czekoladek
  • osoba zatrudniona może zostać przydzielona do kontrolowania jakości wyrobów oraz zdejmowania z taśmy pralinek wybrakowanych

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie talentu artystycznego
  • zręczność i delikatność
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • pracowitość i sumienność
  • dbanie o estetykę wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji zamieszkania w cenie 220 euro miesięcznie
  • zatrudnienie możliwe od zaraz
  • pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • dobre zarobki wypłacane terminowo na konto

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zapraszamy do przesyłanie zgłoszeń wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule „Niemcy praca pakowanie pralin, Dortmund”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-pralinek-dortmund/

ID ogłoszenia: 4975a00e086b68f5