€ do uzgodnienia

Pakowanie, paletowanie płatków śniadaniowych praca w Niemczech Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 22 grudnia 2014 01:13

Fabryka produkująca płatki śniadaniowe z Bremen zatrudni pracowników do pakowania i paletowania. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech dla osób zmotywowanych.

Stanowisko: Pracownik do pakowania

Numer referencyjny: JD/NDL/12/2014/DE

Lokalizacja: Bremen

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie w fabryce na produkcji płatków śniadaniowych.
  • Osoba zatrudniona będzie obsadzała stanowisko pakowacza przy pakowaniu i paletowaniu towarów.

Oczekiwania:

  • konieczna do podjęcia tej pracy jest dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej lub przy pakowaniu art. spożywczych będzie atutem
  • zaangażowanie, chęć do podjęcia pracy
  • pracowitość

Oferujemy:

  • dobre warunki wynagrodzenia
  • zatrudnienie tymczasowe
  • niemiecką umowę o pracę
  • zapewnione zamieszkanie – zorganizowane przez pracodawcę
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania ze świadczeń niemieckich – pomoc w ich uzyskaniu

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń zgodnie z instrukcją znajdującą się na stronie: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-pakowanie-platkow-sniadaniowych-id258932.html

ID ogłoszenia: 61154944b2ec3ac2

1 odpowiedź na “Pakowanie, paletowanie płatków śniadaniowych praca w Niemczech Bremen”

  1. Jestem zainteresowana praca w niemczech z powazaniem Ewa Kalicka