€ 12,25 euro/h brutto

Pakowanie keczupów od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 28 listopada 2017 22:38

Możliwość zatrudnienia od zaraz w zakładzie z Hamburga przy pakowaniu keczupów. Dobrze płatna praca w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka do końca roku.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 12,25 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie produktów schodzących z taśmy do kartonowych opakowań
  • do obowiązków będzie należało także sortowanie warzyw oraz obsługa maszyn

Wymagania:

  • dbanie o najwyższą jakość produktów
  • pracowitość i zaangażowanie
  • brak spóźnień
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • uczciwość

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę do końca roku z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • bezpłatne zakwaterowanie na czas pobytu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysłania CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-keczupow-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 5305a1c571317d45