€ 8,50 brutto

Pakowanie czekoladek od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 14 lipca 2014 01:29

Producent pralinek w Dortmundzie zatrudni pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Oferta ma charakter tymczasowy, zakwaterowanie będzie zapewnione.

Stanowisko: pakowacz na produkcji
Miejsce pracy: Dortmund
Zarobki: 8,50 brutto za godzinę
Start: od zaraz

Zadania:
Praca stojącą przy taśmie produkcyjnej czekoladek. Zadaniem pakowacza będzie umieszczenie pralinek zgodnie z rodzajem na odpowiednim miejscu w opakowaniu, następnie zamknięcie pudełka i ofoliowanie. Pracownik przy taśmie będzie odpowiedzialny również za kontrolę jakości produktów.

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji spożywczej lub gastronomii
– znajomość zasad zachowania higieny
– szybkość, dokładność, dobry wzrok
– aktualna książeczka sanepidu (wymagane tłumaczenie na j. niemiecki)
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz na minimum 3 miesiące

Oferujemy:
– zatrudnienie na niemieckich warunkach za pośrednictwem legalnie działającej agencji
– konkurencyjne warunki płacowe
– mieszkanie wyposażone i częściowo opłacone (koszt po stronie pracownika to około 150 euro miesięcznie)
– nie pobieramy żadnych opłat z tytułu rekrutacji
– zapewniamy pomoc przy tłumaczeniach i przygotowaniu dokumentacji

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „pakowanie czekoladek Dortmund”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 64753c32b8fa0ce0

7 komentarzy na “Pakowanie czekoladek od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Dortmund”

  1. Dzien dobry jestem bardzo zainteresowany ta oferta lub innymi na produkcji.Mieszkam w Dortmundzie.Jestem gotowy podjac prace od zaraz. Moj nr.kontaktowy 015730108716 z gory dziekuje.

    • Dzien dobry jestem bardzo zainteresowany ta oferta lub innymi na podobnych stanowiskach.Mieszkam w Dortmundzie.Jestem gotowy podjac prace od zaraz.Moj nr.kontaktowy 015730108716 z gory dziekuje.

  2. Witam . Przebywam w Dortmundzie i jestem bez pracy , jestem gotowy podjąć oferowaną pracę od zaraz . Mój numer kontaktowy 882479552 .

  3. Dzień dobry jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą , i podjęciem od zaraz pracy. Proszę o Email kontakt i z góry bardzo ślicznie dziękuję życzę miłego dnia.

  4. Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą!
    Gotowy podjąć prace od zaraz,
    prosze o kontakt na +48 889 166 935
    albo mejla denis.czumak@gmail.com
    Czekam na odpowiedź!

  5. Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Pracę podejmę od zaraz.Proszę o kontakt email.

  6. jestem zateresowana praca posiadam kom.dokumentow ,prawo jazdy samochod jestem dyspozycyjna