€ do ustalenia

Pakowanie ciastek praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2015 20:53

Oferta pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza od zaraz. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Głównym zadaniem pracowników będzie pakowanie ciastek do plastikowych opakowań.
  • Osoby zatrudnione mogą zostać przydzielone do foliowania opakowań lub obsługi maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • wysoka odpowiedzialność
  • motywacja
  • posiadanie badań z sanepidu niezbędnych do pracy z żywnością
Oferujemy:
  • praca na okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji pracy
  • umowa na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem, składkami a co za tym idzie możliwością korzystania z niemieckiego pakietu socjalnego
  • zorganizowane zamieszkanie w pełni wyposażonym lokum w cenie 255 euro miesięcznie
  • najlepsi pracownicy będą mogli przedłużyć umowę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z CV oraz zdjęciem na adres: neuearbeit@berlin.com
W nagłówku prosimy wpisać: „Pakowanie ciastek, Berlin, Imię i nazwisko″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 46055c02421a68d4