€ 1100Euro miesięcznie

Opiekunka osoby starszej – sezonowa praca w Niemczech Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 19 października 2014 19:20

Aktualna możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech na stanowisku opiekunka do osób starszych. Zatrudnienie w Bremen na 2 miesiące od 16 listopada 2014.

wyjazd 16 listopada na 2 miesiące (cyklicznie 2 miesiące na 2) stałe zlecenie

Sottom 30 km od Bremen

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym.

Pani ma 70 lata, waży 67 kg.
Pani porusza się na wózku, ma stomię i cewnik

Obowiązki opiekunki
– pomoc w przechodzeniu na wozek(podopieczna pomaga)
– pomoc w dbaniu o higienę osobistą
-pomoc w obowiązkach domowych, gotowanie
– organizacja czasu wolnego podopiecznej

Pani mieszka z mężem, pan jest zdrowy nie wymaga opieki
Kandydatom oferujemy:
-wyjazdy na 2 albo 3 miesiące
– atrakcyjne wynagrodzenie 1100 Euro na rękę
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Zatrudniamy też opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego (poziom prostych zdań) – proponujemy stawki 800-900 E na rękę

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – sobota, godz. 9 do 16 lub mailowy: progresssio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 943543f91e9aa796