€ 1300 euro miesięcznie

Opiekunka osoby starszej – praca w Niemczech lekka od 19 marca k. Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Himbergen
  • Opublikowany: 16 marca 2018 22:00

Od zaraz w rejonie Hamburga do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Zlecenie przy opiece nad starszym Panem, który porusza się z pomocą rollatroa.

Obecnie nasza firma poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej

Miejsce pracy: Niemcy, Himbergen koło Hamburga
wyjazd od 19 marca do 28 maja

Stawka 1300 euro miesięcznie + 100 euro dodatek świąteczny dla pani z dobrą znajomością języka niemieckiego
albo

Stawka 1200 euro miesięcznie + 80 euro dodatek świąteczny dla pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

WYMAGANIA:
– doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
– dobra znajomość języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– opieka nad starszym panem, rollator laska, nie ma pieluch, nie ma wstawania nocnego, pan w miarę samodzielny, pomoc na zasadzie drobnej asekuracji
pan mieszka z żona pani nie wymaga żadnej opieki

– prowadzenie domu

OFERUJEMY:
Pracę na umowę zlecenie
stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
odprowadzane składki ZUS i EKUZ
legalną pracę (dokument A1)
elastyczne wyjazdy
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!
Kontakt:
Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i 536182612 oraz pod adresem email progressio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 2205aa7b09ba876d