€ 1,400.00

Opiekunka osoby starszej praca Niemcy z dobrą znajomością języka Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Opublikowany: 21 września 2015 22:22

Poszukiwana opiekunka osób starszych z dobrym językiem do pracy w Niemczech przy opiece nad panem z Bonn w wieku 91 lat, ważącym 60 kg. Podopieczny cierpi na demencje, raka pęcherza i ma problemy z poruszaniem się.

Progressio24 – Potrzebna jest opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Oferta od 17 października na 3 miesiące
Bonn, mieszkanie 4 pokojowe

Stawka 1400Euro
Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Wymagania: poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Opieka nad starszym małżeństwem.

Pan ma 91 lat, waży 60 kg chodzi z rollatorem, powolutku
Choroby,
Demencja. Rak pęcherza. Założony cewnik )opiekunka tylko opróżnia worki), nie ma pieluch
Wstawanie w nocy: gdy gorączkuje max. w 2 razy miesiącu.
Obowiązki przy panu
pomoc przy ubieraniu, rozbieraniu, myciu,
W ciągu dnia dużo śpi. Jedzenie drobno pokroić.
Przypominać o piciu i notować – ile było moczu w worku.
Wyjście na krotki spacer z dziadkiem
Zakupy, gotowanie, sprzatanie, pranie, prasowanie itd. dla obojga
Hobby Malowanie, szkicowanie, oglądanie szkiców i rysunków.
Pani ma 88 lat, ma 64 kg porusza się przy rollatorze
Choroby babcia umysłowo bardzo sprawna , inteligentna kobieta; Niedosłyszy; zawroty głowy
babcia samodzielna; towarzyszenie przy braniu prysznica – boi sie , ze upadnie i nikt jej nie pomoże;.
Hobby pisanie książek
Dla opiekunki pokój z internetem.

Kandydatom oferujemy:
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i 536182612 oraz pod adre-sem email progressio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 74756012bec02ac4