€ 1150 euro netto/na rekęmiesięcznie

Opiekunka osoby starszej, oferta pracy w Niemczech od 15 kwietnia, Hünfelden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 65597 Hühnfelden
  • Opublikowany: 8 marca 2018 07:03

W Hünfelden możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie od 15 kwietnia przy opiece nad seniorką z demencją, poruszającą się przy rollatorze.

Obecnie nasza firma poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej

Poszukujemy zmienniczki dla naszej stałej opiekunki .
wyjazd 15 kwiecień
Miejsce pracy: Niemcy, 65597 Hühnfelden

Stawka 1150 euro miesięcznie dla pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

WYMAGANIA:
– doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– opieka nad panią z demencją- chodząca przy rollatorze
– prowadzenie domu

OFERUJEMY:
Pracę na umowę zlecenie
stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
odprowadzane składki ZUS i EKUZ
legalną pracę (dokument A1)
elastyczne wyjazdy
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Kontakt:
Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i 536182612 oraz pod adresem email progressio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 3395aa11f9d9c395