€ 1000E

Opiekunka osoby starszej, dla pani Gertrudy aktualna praca Niemcy w Hagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hage k. Dortmund
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2014 15:52

Poszukujemy pracownika na stanowisko opiekunka osoby starszej dla pani Gertrudy w hagen. Oferta pracy w Niemczech aktualna od 30 maja 2014. dla kobiet z dobrą znajomością języka.

Oferta od 30 maja, miasto Hagen kolo Dortmund

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Pani chorująca na początkującą demencje potrzebuje opiekunki.
Pani ma 98 lat i mieszka sama. Jest samodzielna, potrzebuje pomocy w kąpieli ale nie nosi pieluch.

Obowiązki:

• dbanie o higienę podopiecznej (bez higieny intymnej),
• pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,
• sprzątanie, gotowanie, dbanie o dom

Konieczna znajomość języka niemieckiego w mocnym komunikatywnym oraz udokumentowanie doświadczenie jako opiekunka Niemczech. Pni musi być nie paląca.

Kandydatom oferujemy:,
-wynagrodzenie 1000E
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat.

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – piatek godz. 9 do 15, sobota 10-13 lub mailowo: progresssio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 25653462c45a9dfc