€ 5,000.00

Opiekunka osób starszych Niemcy praca w opiece nad seniorką z niedowładem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 16 marca 2016 20:49

Agencja InterKadra poszukuje opiekuna bądź opiekunki osób starszych do pracy w Niemczech przy opiece nad panią w wieku 75 lat. Seniorka ma niedowład prawej nogi i sporą nadwagę, dlatego też poszukuje silnej Opiekunki, która będzie wsparciem przy transferze.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Pani Elfriede jest pogodną 75-letnią seniorką, która porusza się na wózku. Ma niedowład prawej nogi i sporą nadwagę, dlatego też poszukuje silnej Opiekunki, która będzie wsparciem przy transferze. Jest bardzo wesołą i życzliwą osobą.

Zadania : wykonywanie prostych prac domowych, związanych z codziennym funkcjonowaniem, a zatem gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki będą to: opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna nad Panią Sofią (ale w miarę jej możliwości motorycznych), pomoc w codziennych czynnościach, dbałość o jej dobre samopoczucie, otwartość na rozmowy.

Wymagania:
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• dobry stan zdrowia,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,
• mile widziane prawo jazdy oraz referencje.

Oferujemy:
• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),
• składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!),
• dodatkowe ubezpieczenie NW i OC,
• wynagrodzenie do 1250 euro netto,
• jedna, czytelna umowa,
• pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,
• gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie,
• zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu,
• pokrywamy koszty podróży w obie strony.

ID ogłoszenia: 34756e5ad3a8dcdd

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Opiekunki-Interkadra

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Opiekunki-Interkadra »