€ 10-13 EUR

Operator wózka widłowego – praca w Niemczech na magazynie, Badenia-Wirtembergia 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Badenia-Wirtembergia
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 10:40

Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie dla operatorów wózków widłowych. Zatrudnienie w rejonie Badenia-Wirtembergia przy rozładunku i załadunku samochodów dostawczych, oraz układaniu towarów na regałach magazynowych.

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Badenia Wirtembergia, Niemcy
Rozpoczęcie pracy: koniec lutego 2019

Opis stanowiska:
– załadunek i rozładunek samochodów dostawczych za pomocą wózka widłowego, układanie towarów w magazynie
– załadowywanie wózka widłowego
– sprawdzanie kompletności i braku uszkodzeń załadunku

Wymagania:
– uprawnienia do obsługi wózków widłowych
– doświadczenie w obsłudze wózka widłowego oraz komisjonowaniu towarów
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– samodzielność oraz zaangażowanie
– gotowość do podjęcia pracy zmianowej oraz nadgodzin
– posiadanie prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
– zatrudnienie na warunkach niemieckich
– pracę na pełny etat
– atrakcyjne wynagrodzenie
– stawkę godzinową w wysokości 10,13 euro brutto/h + dieta dzienna w wysokości 15 euro + dodatki
– pracę na 2 zmiany ( 6 – 14 oraz 14 – 22) od poniedziałku do piątku, ewentualnie soboty
– możliwość wyrobienia nadgodzin

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem „Operator wózka widłowego”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ID ogłoszenia: 1565c5bf81978698