€ 0,00

Operator wózka widłowego – oferta pracy w Niemczech, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 02:46

Firma z Hamburga zatrudni operatorów wózków widłowych do ciekawej pracy w Niemczech. Oferta przeznaczona dla kandydatów z doświadczeniem przy rozładunku, załadunku kontenerów transportu morskiego.

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Niemcy / Hamburg
Nr ref.: OWW3011
Opis stanowiska:

obsługa elektrycznego wózka widłowego marki Master
obsługa wielkogabarytowych (powyżej 24 ton) kontenerów transportu morskiego: załadunek, rozładunek, podstawianie zepsutych kontenerów pracownikom do naprawy
przy mniejszym nasileniu zadań drobne prace przy kontenerach, mycie, drobne naprawy w kabinie wózka

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego
doświadczenie na podobnym stanowisku
uprawnienia na wózek widłowy
umiejętnosc obsługi wózka typu Master

Oferujemy:

polska umowa o pracę
zorganizowane zakwaterowanie
atrakcyjne wynagrodzenie
ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
możliwość zdalnego załatwienia formalności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres rekrutacja@ipf.jobs

ID ogłoszenia: 284584e89435c400