€ w euro

Operator wózka widłowego – oferta pracy w Niemczech Brema / Hamburg / Mainz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg/Bremen/Mainz
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2015 23:31

Agencja zatrudnienie za granicą poszukuje operatorów wózków widłwoch do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy rozładunku – załadunku towarów w Bremie, Hamburgu oraz Mainz.

Walter-Fach-Kraft – jesteśmy niemiecką firmą z blisko 20-letnią historią. Zatrudniamy ponad 2200 osób, którym chętnie pomagamy w podnoszeniu kwalifikacji.
Rzetelność i dobre podejście do człowieka to dewiza Naszej firmy, dlatego też wkładamy wszelki wysiłek w to, by stworzyć komfortowe warunki pracy dla każdego pracownika i wspomóc jego rozwój.

Szukasz pracy? Chętnie podejmiesz ją już teraz? Dobrze trafiłeś!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator wózka widłowego
Staplerfahler, Elektrostapler, Fronstapler

w miejscowości: Brema/Hamburg/Mainz

Zakres obowiązków:
• obsługa wózków widłowych,
• kompleksowe prace związane z obsługą magazynu,
• prace związane z załadunkiem i rozładunkiem,
• zachowanie norm i standardów BHP,
• dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Od Ciebie oczekujemy:
• aktualnych uprawnienień do obsługi wózków widłowych,
• doświadczenia w pracy na w/w stanowisku,
• sumienności wykonywanej pracy,
• gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
• prawa jazdy kat. B.,
• umiejętności języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

My gwarantujemy:
• stałą, niemiecką umowę o pracę z wszelkimi jej profitami,
• dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny,
• świadczenia socjalne opłacane w Niemczech,
• pomoc w zakwaterowaniu i stałe miejsce pracy,
• atrakcyjne, pewne wynagrodzenie,
• stawkę zgodną ze standardami niemieckimi,
• pracę w ugruntowanej firmie zagranicznej,
• łatwy dojazd do miejsca pracy,
• pracę od zaraz,
• możliwość regularnych zjazdów do Polski,
• długofalową współpracę.

Szczegóły o firmie znajdą państwo na stronie: www.walterfachkraft.pl
Zapraszamy również do odwiedzenia i polubienia Nas na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska

Jeśli spełniasz wymagania i pragniesz rozpocząć pracę w dogodnej dla Ciebie atmosferze zachęcamy do przesłania CV wraz z kopią dokumentów potwierdzających umiejętności zawodowe na adres: info@walterfachkraft.pl
Prosimy również o adnotację odnośnie stanowiska, na jakie Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081.

ID ogłoszenia: 95955bf0c9f85048