€ do negocjacji

Operator wózka widłowego – Niemcy praca na magazynie w Lotte

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 lipca 2013 01:42

Agencja poszukuje operatora wózka widłowego do pracy w Niemczech na magazynie, sortowni przy przewożeniu palet z opakowaniami szklanymi, obsłudze wózka niskiego składowania. Nie wymagana znajomość języka, ale mile widziana.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Niemcy, miejscowość Lotte
Rozpoczęcie pracy: lipiec 2013

Opis stanowiska:
Praca na terenie sortowni butelek. Przewożenie palet z opakowaniami szklanymi. Obsługa wózków niskiego składowania. Przygotowanie towaru do przewożenia

Praca w systemie zmianowym

Wymagania:
– co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego
– aktualny certyfikat
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– mile widziany własny samochód

Oferujemy:
– pracę na stałe na polskich warunkach
– w pełni legalne zatrudnienie
– stawkę godzinową zależną od umiejętności i zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z
dopiskiem „operator wózka Lotte” w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

ID ogłoszenia: 87451eceb0522a7e