10,50 brutto + darmowe mieszkanie €

Operator wózka widłowego do pracy w Niemczech od zaraz, Seebergen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Seebergen
  • Lista: 7 lipca 2018 05:08

Agencja Kirsch Services Polska dla klienta z Seebergen poszukuje od zaraz operatorów wózków widłowych – komisjonerów do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu.

Kirsch Services Polska – agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator wózka widłowego/ komisjoner

Obowiązki:

-prace magazynowe
-praca w systemie słuchawkowym
-obsługa wózka widłowego
-przygotowanie towaru do wysyłki
-lokacja produktów na magazynie

Wymagania:

-uprawnienia na obsługę wózków widłowych
-znajomość języka niemieckiego pozwalająca na komunikację w
miejscu pracy
-zaangażowanie w wykonywane obowiązki
-gotowość do pracy w systemie zmianowym
-prawo jazdy kat. b oraz własny samochód będą dodatkowym
atutem

Oferta:

-umowę o pracę na warunkach niemieckich (pełen dostępem do
świadczeń socjalnych)
-darmowe mieszkanie w pokoju 2 osobowym
-atrakcyjne warunki zatrudnienia
-zaliczki od pierwszego tygodnia zatrudnienia
-wsparcie organizacyjne (dojazd do -
pracy/szkolenia/formalności)
-pomoc w załatwieniu zasiłku dla dzieci
-opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt 774462404 lub e-mail ogloszenia@kirschgruppe.pl

ID Ogłoszenia: 1045b2a3e9aa045e

124 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj