10,00 €

Operator wózka widłowego – dam pracę w Niemczech, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Lista: 15 czerwca 2016 02:35

Firma ze Stuttgartu poszukuje doświadczonych operatorów wózków widłowych do legalnej pracy w Niemczech na terenie Stuttgartu. Oferta przy kompletowaniu towaru na zamówienie działu produkcyjnego.

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO ( BOCZNEGO) – OKOLICE STUTTGART
Termin rozpoczęcia : OD ZARAZ ( WYJAZD POPRZEDZONY SZKOLENIEM W FABRYCE W POZNANIU )
Zakres obowiązków :
• Komplementacja towaru zgodnie z potrzebami działu produkcyjnego
• Transport elementów i surowców na produkcję
• Załadunek i rozładunek
• Dbałość o utrzymanie ciągłości dostaw surowców
Wymagania :
• Uprawnienia na wózki widłowe UDT (Pożądana umiejętność prowadzenia wózków bocznych)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min rok.
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego
• Mile widziany własny samochód i prawo jazdy (wyższa stawka) prosimy o zaznaczenie tej informacji w CV.
Oferujemy :
• Okres pracy : długoterminowy
• Wynagrodzenie: 10€ brutto / godzinę + premie i dodatki za zmiany nocne, pracę w sobotę
• Umowa o pracę ( pełen etat )
• Wyjazd poprzedzony 2/3 tygodniowym płatnym przeszkoleniem w fabryce w Poznaniu
( zapewniamy nocleg )
• Koszt zakwaterowania ponosi pracownik ok.150€ miesięcznie
Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres NIEMCY@FALLWORK.PL w tytule wpisując OPER/WÓZ/2016
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ID Ogłoszenia: 21575fc3c578f42

239 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj