€ 1200-1400

Operator wózka widłowego – dam pracę w Niemczech, Regensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 22:45

Agencja zatrudnienia proponuje podjęcie pracy w Niemczech na terenie Regensburga dla operatorów wózków widłowych. Zatrudnienie od zaraz przy komisjonowaniu towarów. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z Niemiec, szukamy osób gotowych objąć stanowisko:

Operator Wózków Widłowych (Niemcy)
Miejsce pracy: Regensburg, Niemcy
Nr ref.: OWW/KM/Ł

Opis stanowiska pracy:
• Praca na stanowisku operator wózków widłowych
• Komisjonowanie

Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (ale niekoniecznie)
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)
• Motywacja do podjęcia pracy za granicą
• Gotowość do wyjazdu „od zaraz”

Nasz Klient oferuje:
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Ubezpieczenie, składki zdrowotne i socjalne
• Organizację zakwaterowania
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w systemie zmianowym
• Możliwość nadgodzin

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spełniające kryteria prosimy o przesyłanie CV na adres joanna.bielak@human-hunter.pl. W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.
Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 70156c2fb41558d0