€ od 12,63€/h

Operator wózka widłowego dam pracę w Niemczech od zaraz, Torgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Torgau
  • Opublikowany: 18 listopada 2022 00:37

W rejonie Torgau od zaraz do podjęcia legalna praca w Niemczech na magazynie dla operatorów wózków widłowych. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Operator wózka widłowego
Miejsce Pracy: miasto Torgau (okolice Lipska, ok. 150 km od polskiej granicy), Saksonia, Niemcy
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Opis stanowiska:
– obsługa wózka widłowego 4- widłowego
– bezpieczny transport różnorodnych towarów na terenie zakładu / palet/
– załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
– mile widziane doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego np. typu LINDE z 4 widłami oraz
doświadczenie przy rozładunku i załadunku towarów np w branży spożywczej uzupełnianie dokumentów dostaw
– konserwacja wózków widłowych
Wymagania:
– znajomość j. niemieckiego poziom komunikatywny
– minimum 1 letnia praktyka w prowadzeniu wózków widłowych
– pełna dyspozycyjność
– doświadczenie w manipulacji wózkiem z dużym załadunkiem (palety)
– umiejętność pracy samodzielnej
– niezawodność i elastyczność
Oferujemy:
– stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w ok. Lipska na pełny etat
– pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
– wynagrodzenie składające się z podstawy oraz dodatków (25% nocki, 50% niedziele, 100% święta)
– terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
– możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,
– zwrot kosztów za badania lekarskie oraz kartę EKUZ
– zakwaterowanie oddalone od 4- 6 km od miejsca pracy
– możliwość dalszego rozwoju w firmie
– opiekę polskiego koordynatora oraz Rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów
Jak aplikować:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: praktyka@europajob.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 649637497fcb1806