10,50 brutto + darmowe mieszkanie €

Operator maszyn praca Niemcy na produkcji ciastek dla par, Nürnberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nürnberg
  • Lista: 19 czerwca 2018 03:13

Od zaraz w rejonie Norymbergi do podjęcia praca w Niemczech przy produkcji ciastek na stanowisku operatora maszyn. Zatrudnienie dla osób z komunikatywną znajomością języka niemeickiego.

Kirsch Services Polska – jedyna agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej na terenie Niemiec. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych (fabryka ciasteczek)

Obowiązki:

-przygotowanie i obsługa urządzeń produkcyjnych w fabryce zajmującej się produkcją ciasteczek

-kontrola czujników

-kontrola produktów końcowych

Wymagania:

-preferowane doświadczenie w środowisku produkcyjnym

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym

-mile widziane prawo jazdy kat b oraz własny samochód

-umiejętności pracy w zespole

Fabrta

Oferta:

-umowę o pracę na warunkach niemieckich (pełen dostępem do
świadczeń socjalnych)

-darmowe mieszkanie w pokoju 2 osobowym ( w pełni
wyposażonym)

-atrakcyjne warunki zatrudnienia

-zaliczki od pierwszego tygodnia zatrudnienia

-wsparcie organizacyjne

-możliwość zatrudnienia również dla par

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 774462404 lub e-mail ogloszenia@kirschgruppe.pl

Praca od 25.06.2018

ID Ogłoszenia: 7355b1fbca215569

24 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj