€ 11€/h brutto +mieszkanie

Operator maszyn na produkcji Niemcy praca od zaraz fabryka słodyczy, Hamburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg/ Coburg
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 20:13

Fabryka słodyczy z Hamburga poszukuje od zaraz dyspozycyjnych operatorów maszyn gotowych od zaraz do rozpoczęcia pracy w Niemczech na produkcji spożywczej. Oczekiwana jest znajomość języka niemieckiego.

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymy firmami logistycznymi.

Operator maszyn

Wymagania:

-doświadczenie w obsłudze maszyn mile widziane
-znajomość języka niemieckiego
-aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów
-gotowość do pracy w systemie zmianowym
-umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

-realizacja planu produkcyjnego poprzez obsługę maszyn i -wykonywanie pracy zgodnie z instrukcją stanowiską
-przestrzeganie standardów jakościowych i BHP

Oferta:

-niemiecką umowę o pracę!!
-bezpłatne zakwaterowania !!
-atrakcyjne warunki zatrudnienia
-możliwość długoterminowej współpracy
-atrakcyjne wynagrodzenie
-perspektywę rozwoju zawodowego
-opiekę polskiego koordynatora

dj@kirschgruppe.com

ID ogłoszenia: 1105cbefbbabb405

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez dj@kirschgruppe.com

Ostatnie przedmioty dodane przez dj@kirschgruppe.com »