Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 1700€

Operator koparko-ładowarki – Niemcy praca przy transporcie zrębów, Schwalmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwalmstadt
  • Opublikowany: 5 listopada 2020 01:36

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta ze Schwalmstadt poszukuje dyspozycyjnych operatorów koparko-ładowarek do pracy w Niemczech przy transporcie zrębów w zakładzie przetwórstwa drewna.

Firma HR NAVIGATOR obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI Z DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ NIEMIECKIEGO
Miejsce pracy: Schwalmstadt

OFERUJEMY:
– stawka powyżej 14 euro brutto/h,
– darmowe zakwaterowanie oraz pomoc polskiego koordynatora,
– możliwość pozyskania cennego doświadczenia, a także dłuższej współpracy,
– umowa o pracę tymczasową,
– dodatek za nadgodziny i pracę w soboty.

OBOWIĄZKI:
– wykonywanie poleceń przełożonego,
– załadunek i rozładunek ciężarówek,
– transport zrębków, kłód i palet

OCZEKIWANIA PRACODAWCY:
– umiejętność posługiwania się językiem niemieckim,
– prawo jazdy kategorii C – mile widziane,
– doświadczenie zawodowe w temacie oferty oraz gotowość do pracy zmianowej,
– pojazd do przemieszczania się

Skontaktuj się z nami!
mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Kontakt telefoniczny : +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720, + 48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

ID ogłoszenia: 6975f97d419bde5e

ilość wszystkich wyświetleń: 169, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.