€ 3,000.00

Operator CNC – praca w Niemczech OD ZARAZ – Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 26 maja 2013 23:28

Od zaraz zatrudnimy osoby do pracy w Niemczech na stanowisko operator CNC w mieście Ingolstadt. Ogłoszenie przeznaczone dla pracowników z doświadczeniem w obsłudze maszyn CNC oraz znajomością języka.

Dla sprawdzonego, niemieckiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR CNC – PILNIE OD ZARAZ
Miejsce pracy: Niemcy Ingolstadt

Wymagania:
• Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC min. 2 lata
• Mile widziane prawo jazdy, własny samochód

Obowiązki:
• Obsługa tokarek CNC
• Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej
• Opiekę nad narzędziami, maszynami i urządzeniami

Oferta pracodawcy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Wynagrodzenie ok. 3 000 euro brutto
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Nadgodziny płatne dodatkowo
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
operator-cnc@koncepcja.eu
z dopiskiem w temacie maila: Operator CNC PA

Dziękujemy za przesłane dokumenty; po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław, ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073

ID ogłoszenia: 73151a2007e20c88