€ 2000€

Operator CNC – praca Niemcy (frezarki, tokarki)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 24 lipca 2013 01:27

Aktualna oferta pracy w Niemczech na stanowisko operator CNC (frezarki, tokarki). Ogłoszenie przeznaczone dla pracowników wykwalifikowanych z doświadczeniem w branży CNC oraz znajomością języka.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

OPERATOR CNC

Miejsce pracy: południowe Niemcy

Wymagania:

-Kontrola wyprodukowanych elementów

-Doświadczenie na produkcji jednostkowej

-Zapewnianie zgodności wymiarowej wyrobów z dokumentacją

-Wykształcenie związane z branżą metalową bądź w zakresie CNC

-Doświadczenie w branży CNC

-Komunikatywna znajomość niemieckiego WYMAGANA!

-Umiejętność odczytywania rysunku technicznego

-Umiejętności posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi

Oferujemy:

-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o niemieckie kontrakty

-W pełni legalną pracę

-Możliwość rozpoczęcia pracy praktycznie od zaraz

Zakres obowiązków:

-Obsługa frezarek / tokarek CNC

-Znajomość sterowników Haidenhain

-Ustawianie maszyn, dobór narzędzi, wprowadzanie korekt

Oferta jest ofertą pracy tymczasowej.
CV prosimy przesyłać na rekruacja@mondi-polska.pl
514031343

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.

ID ogłoszenia: 29551ed3cdd00502