€ 7,20 euro brutto/h

Ogrodnictwo Niemcy praca sezonowa przy roślinach ozdobnych od maja 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 4 maja 2015 21:09

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy roślinach ozdobnych od maja 2015. Zatrudnienie w Lipsku dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Lipsk

Zarobki: 7,20 euro brutto na godzinę pracy

Termin: praca od maja 2015

Długość trwania umowy: 4,5 miesiąca

Obowiązki:

  • Prace ogrodnicze przy pielęgnacji, sadzeniu, przesadzaniu i podcinaniu roślin.
  • Pracownik swoje zadania będzie wykonywał w szklarni oraz w polu.

Wymagamy:

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy ogrodniczej
  • zaletą będą zgłoszenia od par
  • dobre zdrowie
  • wytrzymałość fizyczna i dobra kondycja
  • możliwość podjęcia pracy od drugiej połowy maja do września włącznie
  • od niektórych osób wymagana będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia ubranie robocze oraz odpowiednie buty – gumowce
  • ilość godzin uzależniona jest od warunków pogodowych, jest to ok. 42-52 godziny pracy tygodniowo
  • zorganizowane jest zamieszkanie w 2 osobowych kontenerach znajdujących się na terenie plantacji w cenie 4,32 euro za dobę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie wiadomości z CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem: „SZKLARNIE LIPSK”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-w-ogrodnictwie-przy-roslinach-ozdobnych-od-maja-2015/

ID ogłoszenia: 5105547b58f3713b