€ 12,15 € godz - brutto

Ogłosznie budownictwo: Niemcy praca malarz – tapeciarz budowalny

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 13 października 2013 21:51

Firma budowlana rekrutuje na stanowisko Malarz pokojowy. Aktualna oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy malowaniu, tapetowaniu. Od kandydatów wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz pokojowy

Miejsce: Niemcy

Zarobki: 12,15 € godz – brutto

Zadania:

  • Praca polegać będzie na wykonywaniu obowiązków polegających na: malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu.
  • Do zadań należeć będzie szlifowanie i lakierowanie drzwi i okien, wykonywanie elewacji WDVS oraz wszelkie inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagamy:

  • odpowiednie wykształcenie oraz udokumentowanie doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • posiadanie samochodu oraz prawa jazdy
  • fachowość, pracowitość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • odzież roboczą
  • opiekę pośrednika pracy w trakcie trwania umowy
  • umowę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach ( płatny urlop, świadczenia)
  • zagwarantowane 35 h pracy tygodniowo
  • bezpłatne zamieszkanie w pokojach ( jednoosobowych) z dostępem do kuchni i łazienki
  • dla chętnych możliwość pobierania zaliczki już po pierwszym tygodniu

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłanie CV na adres:
fourcolors@interia.eu

źródło: http://www.praca.centrumofert.pl/ogloszenie/294400/Malarz-pokojowy-Niemcy.html

ID ogłoszenia: 431525ae82a2a887