€ do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Niemczech zbiory szparagów bez znajomości języka Mötzow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mötzow
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 20:54

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów w Mötzow. Przyjmujemy osoby aktywne, bez znajomości języka oraz bez wcześniejszego doświadczenia w podobnej pracy.

Stanowisko: zbieracz szparagów.

Lokalizacja: Mötzow, Niemcy.

Wynagrodzenie: do ustalenia.

Opis pracy:
obowiązkami na tym stanowisku będzie zbiór szparagów z pola w określony sposób (podważenie-wyciągnięcie-usypanie kopczyka).

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • energiczność, szybkość;
  • siła fizyczna, zdrowy kręgosłup;
  • gotowość pracy w różnorodnych warunkach pogodowych – w tym posiadanie różnorodnej odzieży do pracy;

Oferujemy:

  • zakwaterowanie z pełnym zapleczem socjalnym;
  • każdego dnia obiad w przerwie od pracy;
  • dobrą organizację życia na gospodarstwie, między innymi wyjazdy do sklepów;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • przyjazną atmosferę.

Dla kandydatów:
Chętne osoby zapraszamy do składania zgłoszeń poprzez stronę internetową:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-motzow-przy-zbiorze-szparagow/

ID ogłoszenia: 79156d096c61bc91