€ 8 euro brutto/h pluus dodatki

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbiorze pieczarek dla kobiet bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geldern
  • Opublikowany: 14 maja 2015 19:49

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla kobiet przy zbiorach pieczarek. Oferta z Geldern dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie oraz bezkosztowe dojazdy do pracy.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pieczarek

Miejsce pracy: Geldern

Wynagrodzenie: 8 euro brutto/h plus dodatki

Czas trwania umowy: w sumie 4 miesiące, rozkład pracy następujący 2 miesiące praca, miesiąc przerwy i następnie 2 miesiące praca

Obowiązki:

Praca przy zbieraniu i wstępnym oczyszczeniu pieczarek. Zebrane pieczarki należy ułożyć w małych opakowaniach. Niezbędne jest odrzucenie tych, które nie spełniają norm.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • brak problemu ze zdrowiem
  • obowiązkowość
  • możliwość i chęć podjęcia pracy w Niemczech

Oferta:

  • praca wyłącznie dla kobiet
  • zapewniony dojazd do miejsca pracy firmowymi busami
  • zorganizowane miejsce zamieszkania płatne w wysokości 4 euro za dobę
  • zapewnione ubezpieczenie społeczne w niemieckiej kasie chorych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w wymiarze do 60 godzin w tygodniu

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych na jeden z poniższych adresów:

j.deckers-benda@deckers-champignon.de, i.krawczyk@rhpz.de

Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem: +49 2831 9743 2101 badz +49 2831 9743 2127

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17, zaś w soboty od 9 do 13

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-kobiet-przy-zbiorze-pieczarek-niemcy-id285305.html

ID ogłoszenia: 9995554c33354688