€ 13,50 euro brutto plus dodatki

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz w budownictwie remonty i wykończenia Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2016 21:37

Praca Niemcy przy wykończeniach i remontach od zaraz w Stuttgarcie. Zatrudnienie w budownictwie bez znajomości języka dla tapeciarza, malarza i montera suchej zabudowy.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart.

Zarobki: 13,50 euro brutto plus dodatki.

Zakres obowiązków:

  • prace przy wykończeniach i remontach w zależności od zapotrzebowania;
  • tapetowanie oraz malowanie ścian;
  • nanoszenie lakieru na framugi;
  • szpachlowanie, gruntowanie oraz szlifowanie ścian;
  • mile widziane będzie, jeśli pracownik będzie potrafił montować ocieplenia, sufity podwieszane oraz montować podłogi.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • fachowe podejście;
  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • profesjonalizm;
  • uczciwość;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz codzienną dietę;
  • narzędzia potrzebne do pracy;
  • miłą atmosferę pracy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na stabilnych i atrakcyjnych warunkach.

Aplikacje:
Drodzy Państwo, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń drogą mailową, pod adres:

multijob.2900677@es-candidate.com

Można kontaktować się z nami również telefonicznie: 77/441-80-89 lub 500-02-88-55

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-wykonczeniach-i-remontach-stuttgart/

ID ogłoszenia: 6657b4d2cf8bbd2