1700 euro miesięcznie brutto €

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu w domu opieki Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Lista: 14 listopada 2016 21:39

Od zaraz propozycja atrakcyjnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu w domu opieki. Poszukiwane są 2 osoby do stałego zatrudnienia w Lipsku na stanowisku sprzątaczki.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca polega na sprzątaniu w domu opieki w godzinach popołudniowych
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie czystości w pokojach pensjonariuszy, łazienkach, pomieszczeniach socjalnych, gabinetach lekarzy oraz na stołówce
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wynoszenie śmieci oraz drobne prace w ogrodzie

Wymagania:

  • zdolność szybkiej pracy
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie doświadczenia w sprzątaniu oraz okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • empatyczne podejście do ludzi
  • podstawowa znajomość niemieckiego
  • odpowiedzialne podejście do pracy

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie przez 1 miesiąc
  • pracę w zespole składającym się z Polaków i Ukraińców
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie

Aplikacja:

Kandydatów zapraszamy do wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres: dringende@europe.com z dopiskiem „sprzataniewdomuopieki11/16″.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-w-domu-opieki-lipsk-dla-polakow/

ID Ogłoszenia: 333582a06d7b8c50

83 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.