€ 12,50 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowej Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 00:24

Możliwa od zaraz opcja atrakcyjnego zatrudnienia dla 3 Polaków w Berlinie. Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej dla osób z podstawową znajomością niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 3

Wynagrodzenie: 12,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na sprzątaniu powierzchni galerii oraz porządkowaniu toalet
  • zadaniem pracownika będzie opróżnianie koszy, dokładanie środków higieny oraz obsługa szorowarki podłogowej
  • inne bieżące czynności

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • brak uzależnień
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • brak spóźnień
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • pomoc medyczną w nagłych przypadkach
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pomoc w znalezieniu mieszkania
  • wsparcie polskiego koordynatora

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby, zdjęciem oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Praca Niemcy sprzątanie galerii handlowej, Berlin”

W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-berlin/

ID ogłoszenia: 625586d7c46895ae