€ 10,50 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kawy bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 12 maja 2017 23:08

Propozycja zatrudnienia w zakładzie z Kolonii przy pakowaniu kawy i kubka do pudelek. Od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • jest to praca powtarzalna polegająca na pakowaniu słoika z kawą oraz kubka w zestawy promocyjne

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność
  • gotowość do przyjazdu własnym samochodem
  • przychodzenie na czas
  • pracowitość i efektywność
  • możliwość brania nadgodzin
  • zdolność szybkiej pracy
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • zapewnione bezpłatnie miejsce do zamieszkania w hotelu pracowniczym
  • zatrudnienie na czas określony – do końca czerwca
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • możliwość pobrania zaliczki po tygodniu pracy
  • pomoc polskiego konsultanta przez cały czas zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „pakowanie_kawy/05/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-kawy-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 2745915fda01d03f