€ 3000 euro/m-c brutto

Praca w Niemczech od zaraz na budowie bez języka glazurnik-kafelkarz remonty Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 21:40

Od zaraz zatrudnienie w Stuttgarcie dla budowlańców bez znajomości języka. Od zaraz praca w Niemczech na budowie dla glazurnika-kafelkarza przy remontach i wykończeniach mieszkań.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 3000 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na budowie przy remontach na stanowisku kafelkarza oraz hydraulika
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie układanie płytek, tapetowanie, malowanie oraz montaż płyt gipsowych

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia zawodowego
  • preferowane osoby z własnym zakwaterowaniem
  • własny samochód oraz narzędzia
  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • wysoka sprawność i siła fizyczna

Oferujemy:

  • wysokie zarobki, w zależności od zlecenia około 15 euro netto za godzinę
  • zatrudnienie w Niemczech bez znajomości języka
  • pracę od zaraz na dłuższy okres

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu:

+49152192228678

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/stuttgart-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-dla-plytkarzy-glazurnikow-hydraulikow/

ID ogłoszenia: 8725b1428db63add